• Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image

NPK 11-7-7

Popis: Granulované hnojivo sa používa k základnému hnojeniu pred siatim alebo sadením plodín. Je určené pre hnojenie zeleniny, poľných plodín, sadov, viníc, okrasných rastlín a pod.  Veľmi dobre sa uplatňuje pri hnojení plodín, ktoré sa oberajú na zeleno. Aplikuje sa voľným rozhodením a zapracovaním do pôdy za sucha, nie na mokré časti rastlín.
Balenie: 5kg, 10kg

NPK s Guánom

Popis: Prírodné, organické hnojivo bez pridania priemyselne vyrábaných zložiek. Používa sa na univerzálne hnojenie v celej záhrade, ale obzvlášť na zdravú výživu ovocia a zeleniny. Obsahuje prírodné guáno pochádzajúce z trusu morských vtákov Vhodné je aj na základné hnojenie pôdy na jar alebo pri jej úprave na jeseň. 
Balenie: 2,5kg, 5kg

Cererit

Popis: Granulované hnojivo bez obsahu chlóru, vhodné na rastliny citlivé na chlór. Vhodné na základné hnojenie, prihnojovanie v priebehu vegetácie. Obsahuje horčík, ktorý zabezpečuje vyššiu úrodu a lepšie vyfarbenie plodov. 
Balenie: 5kg, 10kg

Liadok amónny

Popis: Minerálne hnojivo s obsahom vápenca. Používa sa na hnojenie pred sejbou, sadením, alebo prihnojovanie počas vegetácie všetkých plodín. 
Balenie: 5kg, 10kg

Močovina

Popis: Minerálne, všestranne použiteľné hnojivo bohaté na dusík. Je možné ho použiť na všetky plodiny bez ohľadu na typ pôdy. Obsahuje dusičnanový a amónny dusík určený na jesenné a skoré jarné hnojenie. Používa sa aj k urýchleniu procesu kompostovania.  
Balenie:  2,5kg

Superfosfát

Popis: Fosforečné hnojivo je vhodné na široké použitie v záhrade. Vhodné na základné hnojenie pôdy na všetky druhy plodín a na všetkých druhoch pôdy. Fosfor podporuje kvitnutie rastlín a prispieva k bohatej úrode plodov. Hnojivo sa používa na jar a jeseň, najlepšie v kombinácií s organickými hnojivami. 
Balenie: 5kg

Kravský hnoj

Popis: Prírodno - organické hnojivo na hnojenie zeleniny, ale aj okrasných rastlín. Zvyšuje podiel humusu v pôde a prispieva k vyššej úrodnosti pôdy. Neobsahuje klíčivé semená buriny.
Balenie: 2,5kg

Hoštické Guáno

Popis:  Prírodné hnojivo, ktoré vzniklo mineralizáciou vtáčieho trusu na pobreží Južnej Ameriky. Je určené na široké použitie v záhrade ale aj v interiéri. Vhodné je na základné vyhnojenie pôdy na jar alebo na jeseň, ale aj na prihnojovanie rastlín v priebehu celého vegetačného cyklu.  
Balenie: 2,5kg
 

Dolomitický vápenec

Popis: Granulovaný vápenatý dolomit sa používa na hnojenie všetkých rastlinných druhov a na všetky typy pôd. Pri používaní sa pôda obohacuje o vápnik a horčík a dochádza k úprave pôdnej reakcie. Stabilizuje pôdnu štruktúru a priaznivo ovplyvňuje množstvo mikroorganizmov pôde. Nie je vhodné na hnojenie čučoriedok,rododendrón,azaliek.
Balenie: 5kg, 10kg
 

Hnojivo na zemiaky

Popis: Granulované hnojivo, je ideálne k základnému vyhnojovaniu pôdy pred jarnou výsadbou zemiakov. Vzhľadom k vyváženému obsahu základných živín a vysokému obsahu draslíka prispieva k bohatej úrode a vyzrievaniu hľúz, zlepšuje ich skladovateľnosť a zvyšuje odolnosť voči hnilobám.
Balenie: 5kg
 

Síran draselný

Popis: Hnojivo sa používa na hnojenie hlúbovej zeleniny na jeseň alebo skoro na jar. Je vhodné na rastliny citlivejšie na chlór. Vysoký obsah draslíka prispieva k zreniu rastlinných pletív a zosilňovaniu rastlín.
Balenie: 2,5kg
 

Hnojivo na čučoriedky Hoštice

Popis: Organické hnojivo bez prídavku priemyselne vyrobených zložiek určený na hnojenie čučoriedok. Obsahuje fermentovaný kravský a konský hnoj, drvenú a granulovanú rohovinu, a prírodné guáno pochádzajúce z trusu morských vtákov. 
Balenie: 1kg
 

Hnojivo na jahody Hoštice

Popis: Organické hnojivo bez prídavku priemyselne vyrobených zložiek určený na hnojenie jahôd. Obsahuje fermentovaný kravský a konský hnoj, drvenú a granulovanú rohovinu, a prírodné guáno pochádzajúce z trusu morských vtákov. 
Balenie: 1kg
 

Hnojivo na ihličnany a okrasné kry Hoštice

Popis: Organické hnojivo bez prídavku priemyselne vyrobených zložiek určený na hnojenie ihličnanov a okrasných kríkov. Obsahuje fermentovaný kravský a konský hnoj, drvenú a granulovanú rohovinu, a prírodné guáno pochádzajúce z trusu morských vtákov. 
Balenie: 1kg
 

Hnojivo na paradajky a papriky Hoštice

Popis: Organické hnojivo bez prídavku priemyselne vyrobených zložiek určený na hnojenie paradajok a papriky. Obsahuje fermentovaný kravský a konský hnoj, drvenú a granulovanú rohovinu, a prírodné guáno pochádzajúce z trusu morských vtákov. Zloženie: NPK(8-2-1)
Balenie: 1kg
 

Hnojivo na uhorky a cuketu Hoštice

Popis: Organické hnojivo bez prídavku priemyselne vyrobených zložiek určený na hnojenie uhoriek, cukety a dýň. Obsahuje fermentovaný kravský a konský hnoj, drvenú a granulovanú rohovinu, a prírodné guáno pochádzajúce z trusu morských vtákov. Zloženie: NPK(7-2-1)
Balenie: 1kg
Adresa: Nákupná 9813/1, 821 06 Bratislava, Podunajské Biskupice  
Telefón: 02/4524 87 57