• Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image

Alginure

Charakteristika:  Alginure podporuje odolnosť rastlín proti napadnutiu hubovými chorobami. Po aplikácii prípravku Alginure dôjde v rastline k zvýšeniu obsahu fytoalexínov, PR-proteínov, stilbenov, resveretrolu, LOX látok, PAL látok, phenolov, lactonov, saponinov, ligninov, ktoré ovplyvňujú obranyschopnosť rastliny proti chorobám. Prípravok zvyšuje imunitu rastliny, pôsobí preventívne a kuratívne, nemá priamy vplyv na patogéna.Dôležitá je aplikácia pred rozšírením choroby a je nutné ošetrovať porast v 7 - 14 denných intervaloch.
Balenie: 100 ml

 

Aliette 80 WG

Charakteristia: Aliette 80 WG je postrekový prípravok vo forme vo vode dispergovateľných granúl určený na ochranu chmeľu, jahôd, uhoriek, tekvicovej zeleniny, jadrovín a semien buka proti hubovým chorobám.
Balenie: 10gr

 

Champion 50 WP

Charakteristika: Champion 50 WP je fungicíd a baktericíd použiteľný proti širokému spektru hubových a baktériových chorôb rajčiakov, uhoriek, marhúľ, viniča a ďalších plodín, použiteľný v poľných podmienkach, ako aj v skleníkoch a fóliovníkoch.
Balenie: 5x50gr, 50gr

 

Cocana

Charakteristika: Cocana je biologický prípravok zvyšujúci odolnosť rastlín voči chorobám. CoCana vytvára ochranný film pričom zabraňuje vstupu patogénov a vývoju chorôb, obmedzenie vstupu vošiek, puklíc k rastlinám a zlepšuje účinok iných chemických prípravkov.
Balenie:  100ml

 

Cuproxat SC

Charakteristika: Cuproxat SC je meďnatý prípravok vo forme dispergovateľného koncentrátu na ochranu viniča proti peronospóre, broskýň proti kučeravosti a rajčiakov proti plesni zemiakovej. Prípravok svojim nízkym obsahom medi minimálne zaťažuje životné prostredie pri vynikajúcej účinnosti. Pôsobí kontaktne, po postreku vytvára na rastline dobre viditeľný, jemný, rovnomerne rozložený pokryv, ťažko zmývateľný dažďom, čím chráni rastlinu aj za nepriaznivého počasia.
Balenie: 250ml

 

 

 

 

HF Mycol

Charakteristika: HF Mycol je zmes rastlinných výťažkov a rastlinných olejov feniklu, ktoré zvyšujú vnútornú odolnosť rastlín proti múčnatke a plesni šedej prostredníctvom synergických efektov účinných látok. Tieto látky slúžia v pôvodnej rastlinke ako protektanti a inhibítory rastu patogénov. Saponíny tiež spôsobujú inhibície klíčenia spór a pôsobia ako zmáčadlo pre ostatné látky použité pri ošetrení porastu.
Balenie: 20 ml

 

Kumulus WG

Charakteristika: Kumulus je sírnatý fungicíd s preventívnym kontaktným účinkom, rýchlym nástupom účinnosti a reziduálnym pôsobením proti hubovým patogénom zo skupiny pravých múčnatiek s vedľajším akaricídnym účinkom.
Balenie:  60gr

 

Kuprikol 50

Charakteristika: Kuprikol 50 je najznámejší meďnatý prípravok na ochranu rôznych poľnohospodárskych plodín proti hubovým chorobám.
Balenie: 5x50 gr, 50gr

 

 

Previcur Energy

Charakteristika: Previcur Energy je systémový fungicíd s účinkom proti pôdnym a listovým chorobám rodu Oomycetes (Pythium app., Aphanomycetes app., Phytophtora spp., Bremia spp., Pseudoperonospora spp. a Peronospora spp.), ktoré spôsobujú padanie klíčiacich rastlín, nekrózy koreňov, choroby stoniek a nadzemných častí rastlín.
Balenie: 100ml

 

Profiler WG

Charakteristika: Profiler WG je dvojzložkový fungicídny prípravok vo forme vo vode dispergovateľných granúl na ochranu proti peronospóre viniča.
Balenie: 25gr

 

 

 

 

 

Signum

Charakteristika: Signum je vynikajúci prípravok proti plesni cibuľovej a monilióze kostkovín.
Balenie: 7,5g

 

Softguard

Charakteristika:  Softguard je biologický prípravok a vytvára prevenciu proti hubovým, bakteriálnym a vírusovým chorobám. Posilňuje imunitný systém rastlín a stimuluje tvorbu antibiotických látok. Zabraňuje vzniku a množeniu háďatiek. Možné aplikovať postrekom na list, zálievkou alebo morením osiva.
Balenie: 250ml

 

Sulka K

Charakteristika: Sulka K je prípravok ako roztokový koncentrát síry s obsahom živín, vhodný na morenie sadby cesnaku a cibule, priaznivo pôsobí proti prezimujúcim škodcom, znižuje výskyt kučeravitosti a vhodný na základné hnojenie do pôdy.
Balenie: 500ml

 

 

 

Thiovit Jet

Charakteristika: Thiovit Jet je  kontaktný prípravok na báze síry. Vyznačuje sa protektívnym účinkom, rýchlym nástupom účinnosti a reziduálnym pôsobením proti hubovým patogénom zo skupiny múčnatiek a s vedľajším účinkom proti roztočcom. Používa sa na ochranu jabloní proti múčnatke jabloňovej, uhoriek a tekvicovej zeleniny proti múčnatke uhorkovej, mrkvy a petržlenu proti múčnatke mrkvovej, viniča proti múčnatke, okrasných rastlín proti múčnatke a jahôd proti múčnatke jahodovej.
Balenie: 60gr, 5x60gr

 

Topas 100 EC

Charakteristika: Topas je systémový fungicídny prípravok s výrazným účinkom proti múčnatke v jadrovinách a viniči. Účinná látka preniká do rastliny prostredníctvom listov a stoniek relatívne rýchlo – v priebehu 24 hodín. Po tomto období úž nemôže dôjsť k zmytiu dažďom.
Balenie: 25ml, 100ml

 

Vitisan

Charakteristika: Vitisan je biologický prípravok, zvyšujúci odolnosť rastlín proti múčnatke a plesni sivej u viniča, múčnatke a chrastavitosti jadrovín, múčnatke na zelenine a ružiach.
Balenie: 500gr

 

Zato 50 WG

Charakteristika: Postrekový fungicíd vo forme dispergovateľných, vo vode rozpustných granúl na ochranu jabloní proti chrastavitosti a múčnatke a viniča proti múčnatke, peronospóre a bielej hnilobe, informácia o použití prípravku v Českej republike do okrasných rastlín proti múčnatke, hrdzi a škvrnitosti listov.
Balenie: 3x1,5gr,7,5gr

Adresa: Nákupná 9813/1, 821 06 Bratislava, Podunajské Biskupice  
Telefón: 02/4524 87 57