• Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image

Agil 100 EC

Herbicíd vo forme emulgovateľného koncentrátu na ničenie trávovitých burín v poľnohospodárskych plodinách a v lesnom hospodárstve.
Charakteristika:
  • výborný účinok proti jednoročným aj trvácim trávovitým burinám
  • nízke aplikačné dávky
  • veľmi priaznivý pomer ceny k účinku prípravku
  • najrýchlejší účinok medzi graminicídmi
  • dážď 1 hodinu po aplikácii neznižuje účinok
  • účinok nie je ovplyvnený druhom a vlhkosťou pôdy
  • bez reziduálneho pôsobenia na následné plodiny
Balenie: 10ml, 50ml

 

Bofix 

Charakteristika: Selektívny, systémovo pôsobiaci listový herbicíd na ničenie odolných dvojklíčnolistových burín v trávach na semeno, v novozaložených a starších okrasných trávnikoch a trávnatých športoviskách a ihriskách. Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.
Balenie: 50ml, 100ml, 250ml,

Dicopur M750

Charakteristika: Herbicíd na ničenie citlivých dvojklíčnolistových burín v obilninách, na lúkach (v trávnikoch), pasienkoch a v semenných porastoch tráv.
Dicopur M 750 má systémový účinok. Do rastliny preniká cez listy a pri prúdení rastlinných štiav sa dostáva do pletív. Nepriaznivo ovplyvňuje delenie buniek, spôsobuje deformáciu listov a stoniek, až nakoniec rastlina hynie.
Balenie: 500ml

 

Lontrel 300

Charakteristika: Selektívny, systémovo pôsobiaci listový herbicíd na ničenie odolných dvojklíčnolistových burín v obilninách, ovocných sadoch, okrasných trávnikoch, zelenine a iných poľnohospodárskych plodinách.Prípravok používajte na ochranu rastlín bezpečným spôsobom.
Balenie: 60ml

 

 

Sencor 70 WG

Charakteristika: Selektívny postrekový herbicíd vo forme dispergovateľného granulátu na ničenie burín v porastoch zemiakov, hrachu, lucerny, rajčiakov a sóje.
Sencor 70WG je listový a pôdny herbicíd. V prípade, že buriny len klíčia, pôsobí výhradne len prostredníctvom pôdy. Pri aplikácii na vzídené buriny sa najviac plne uplatní pôsobenie listovou plochou. Účinok na buriny trvá až 12 týždňov, podľa druhu pôdy, pôdnej vlhkosti a teploty. Prípravok má široké spektrum účinnosti, spoľahlivo ničí väčšinu dvojklíčnolistových burín a tiež niektoré jednoklíčnolistové.
Balenie: 25g, 5x25g

 

 Stomp 330 E

Charakteristika: Postrekový selektívny herbicíd vo forme emulgovateľného koncentrátu na ničenie dvojklíčnolistových burín, prosovitých tráv a metličky obyčajnej v ozimných obilninách, kukurici, zemiakoch, slnečnici, hrachu, sóji, fazuli, cibuli, cesnaku, póre, mrkve, petržlene, jahodách, vo výsadbách rajčiaka, papriky, zeleru, kapustovej zeleniny, v lipnici lúčnej na semeno, vo výsadbách tabaku a na inhibíciu bočných výhonkov tabaku.
Stomp 330 EC inhibuje počiatočný rast a vývoj klíčiacich citlivých druhov burín. Zasiahnuté rastliny hynú krátko po vyklíčení alebo po vzídení. Samotné klíčenie nie je ovplyvnené. Prípravok ničí široké spektrum jednoročných burín (prehľad v prílohe), avšak nepôsobí na trváce buriny. Na buriny v pokročilej rastovej fáze prípravok neúčinkuje.
Balenie: 100ml, 250ml

Adresa: Nákupná 9813/1, 821 06 Bratislava, Podunajské Biskupice  
Telefón: 02/4524 87 57