• Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image

Farby na steny v interiéri

Super Neopal

Charakteristika: Vysokokvalitná umývateľná emulzná maliarska farba vhodná na vnútorné aj vonkajšie použitie na nátery omietok,dreva,drevotriesky,betónu atď. Vyniká vysokými kryciami schopnosťami a belosťou.Po zaschnutí vytvára pekný,výrazný matný vzhľad.

Výdatnosť: 12m2/L

Odtiene: podľa vzorkovníka Vivechrom,Dulux,Ral

Aplikácia: valček, štetec

Balenie: 1L, 2,7L, 9L


Vive Professional Plastiko

Charakteristika: Emulzná,vodou riediteľná maliarska farba matného vzhľadu pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Je vhodná na nové alebo už pred tým natierané povrchy,ale aj na nátery dreva,drevotriesky,betónu. Farba má vysoké krycie schopnosti a výdatnosť,dlhodobú životnosť,stálofarebnosť. Schne rýchlo a je umývateľna bežnými čistiacimi prostriedkami.

Výdatnosť: 11-12m2/L

Odtiene: podľa vzorkovníka Vivechrom,Dulux,NCS 1950,Ral

Aplikácia: valček, štetec, airless striekaním

Balenie: 0,75L, 3L, 10L


Fasádne nátery

Vivecryl

Charakteristika: Emulzná 100% akrylátová fasádna farba matného vzhľadu pre vnútorné a vonkajšie použitie. Používa sa na nové a staré omietky, povrchy upravené stierkovým tmelom, na betón, drevo, sádrokartón. Farba vyniká dlhodobou stálofarebnosťou, vysokými kryciami schopnosťami, vysokou odolnosťou v sťažených klimatických podmienkach, jednoduchou aplikáciou. Povrch po zaschnutí je plne umývateľný, vodoodpudivý ale zároveň aj ,,dýcha´´.

Výdatnosť: cca.12m2/L

Odtiene: biela, podľa vzorkovníka Vivechrom, NCS 1950, Ral

Aplikácia: valček, štetec,airless

Balenie: 3L, 10L


Vive Professional Acrilyc 

Charakteristika: Emulzná 100% akrylátová fasádna farba matného vzhľadu pre vnútorné a vonkajšie použitie. Používa sa na nové a staré omietky, povrchy upravené stierkovým tmelom, na betón, drevo, sádrokartón. Farba vyniká dlhodobou stálofarebnosťou, vysokými kryciami schopnosťami, vysokou odolnosťou v sťažených klimatických podmienkach, jednoduchou aplikáciou. Povrch po zaschnutí je plne umývateľný, vodoodpudivý ale zároveň aj ,,dýcha´´.

Výdatnosť: 11m2/L

Odtiene: biela, podľa vzorkovníka Vivechrom

Aplikácia: valček, štetec, 

Balenie: 3L, 10l


Farby na kov a drevo

Aquachrom

Charakteristika: vodou riediteľná akrylátová farba novej generácie na drevo a kov. Farba vynikajúcej kvality pre vonkajšie a vnútorné použitie.Má vysokú priedušnosť, je bez zápachu, nežltne starnutím, má výborné krycieschopnost, rýchlo schne. má veľmi dobrú priľnavosť(kov,drevo,steny,PVC, sklo)

Výdatnosť: 12m2/L

Odtiene: biela(lesk, satén), podľa vzorkovníka Vivechrom,NCS,RAL

Aplikácia: valček štetec, striekacia pištoľ

Balenie: 0,75L, 2,5L


Vivewood

Charakteristika: alkydový email na drevené i kovové povrchy,vyrobený hlavne pre profesionálnych natieračov. Zabezpečuje vysokú kryciu schopnosť,dokonalý konečný náter(zrkadlo). Jeho jednoduchá spracovateľnosť, vynikajúca vyrovnávacia schopnosť, elasticita a perfektný konečný vzhľad ho robia ideálnym na povrchovú úpravu dverí, okien,drevených výrobkov.

Výdatnosť: 14-18m2/L

Odtiene: biela(satén,lesk), podľa vzorkovníka Vivechrom, Ral

Aplikácia: štetec,valček, striekacia pištoľ

Balenie: 0,75L, 2,5L


Vivemetal

Charakteristika: Vivemetal je alkyd-uretánový na kovové povrchy s vysokou tvrdosťou a vysokým leskom.Má vysokú mechanickú odolnosť, povrchovú tvrdosť, rýchlo schne, dobre odoláva v zhoršených klimatických podmienkach. Po pridaní tužidla Vivehard dosiahneme rýchlejšie schnutie a omnoho vyššiu tvrdosť. Používa sa na kovové( dvere, zábradlia, kovové konštrukcie, stroje, náradia, osobné a nákladné vozidlá,lesnícke stroje) ale aj drevené povrchy.

Výdatnosť: 13-18m2/L

Odtiene: biela, podľa vzorkovníka Vivechrom

Aplikácia: valček, štetec, striekacia pištoľ

Balenia: 0,75L, 2,5L

Adresa: Nákupná 9813/1, 821 06 Bratislava, Podunajské Biskupice  
Telefón: 02/4524 87 57