• Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image

Tenkovrstvové lazúry

Lazurol Classic

Charakteristika: Výrobok je určený k ochranným náterom mäkkého a tvrdého dreva,vystaveného poveternostným vplyvom a k náterom v interiéri.Chráni drevo pred UV žiarením, obsahuje prírodný olek,ktorý hlboko preniká do štruktúry dreva, zvýrazňuje jeho prirodzenú krásu.
Výdatnosť: 8-10m2/L
Odtiene: bezfarebný, biely, gaštan, orech, palisander, teak, sipo, zeleň jedlová, pínia, borovica, mahagón, eben
Balenie: 0,75L, 2,5L
 

Lazurol Topdekor

Charakteristika: Syntetická lazúra  pre interiér a exteriér s voskom a olejmi.Poskytuje dlhodobú životnosť, zvýrazňuje kresbu dreva. Obsahuje UV filtre.
Výdatnosť: 8-12m2/L
Balenie: 0,75L, 2,5L
 
 

Chemolux S Klasik

Charakteristika: Výrobok je určený na povrchovú úpravu dreva pre vonkajšie aj vnútorné použitie, nátery plotov, podláh.Chráni drevo pred UV žiarením, má vynikajúcu vodeodpudivosť, chráni drevo pred poveternostným vplyvom.
Výdatnosť: 8-12m2/L
Odtiene: breza, lipa, pínia, dub, orech, gaštan, mahagón, červený smrek, teak, palisander, jedľová zeleň, eben
Balenie: 0,75L, 2,5L
 

Slovlux

Charakteristika: Lazúra vhodná na vonkajšie aj vnútorné nátery dreva, drevovláknitých a drevotrieskových materiálov. Možno použiť aj na drevené obloženie stien, balkónov, zábradlí,chát, záhradného nábytku.Vhodná aj na napúšťanie dreva.
Výdatnosť: 7-11m2/L
Odtiene: bezfarebný, biely, gaštan, pínia, dub, borovica, červený smrek, mahagón, teak, orech, palisander, jedľová zeleň
Balenie: 0,7L, 2,5L

Vivexyl

Charakteristika: Farebný konzervačný prostriedok na drevo na báze syntetických živíc pre vonkajšie a vnútorné použitie. Ľahko sa aplikuje, má dobrú elasticitu, odolný voči poprasknaniu, vynikajúca stálosť voči slnečnému žiareniu, vlhkosti, a zároveň zvyšuje prirodzenú krásu dreva, obsahuje látky proti plesniam a červotočom.
Výdatnosť: 14-18m2/L
Odtiene: bezfarebný a 12 hotových odtieňov
Balenie: 0,75L

Hrubovrstvé lazúry

Belinka Toplasur

Charakteristika:  Belinka je hrubovrstvá lazúra, ktorá je vhodná na ochranu dreva. Obsahuje UV filtre a lapače voľných radikálov, ktoré najúčinnejšie zabraňuje rozpadu náteru. 
Výdatnosť: 7-10m2/L
Odtiene: 16 farebných odtieňov
Balenie: 750ML, 2,5L
 
 

Hrubovrstvé lazúry s lakom

Slovlux

Charakteristika: Slovlux sa používa na vonkajšie a vnútorne nátery dreva,drevovláknitých a drevotrieskových materiálov. Ďalej poskytuje drevu dlhodobú ochranu pred vlhkosťou, poveternostnými vplyvmi a UV žiarením.
Výdatnosť: 10-12m2/L
Odtiene: bezfarebný, biely, gaštan, pínia, dub, borovica, červený smrek, mahagón, teak, orech, palisander
Balenie: 0,7L, 2,5L

Vivelack

Charakteristika: Vivelack je ochranný a dekoratívny lazúrovací lak na drevo pre vonkajšie a vnútorné použitie.Vytvára elastický povrch a tvrdý konečný náter.ktorý chráni a dodáva drevu krásny vzhľad.
Výdatnosť: 9-12m2/L
Balenie: 0,75L

 

Vodouriediteľná lazúra

Pam Lazex

Charakteristika: Pam Lazex je vhodný na ochranné nátery drevenných chát, obkladov, altánok, plotov, záhradného nábytku, stopov v interiéri a exteriéri. Môže sa použiť na nátery dvier a okien, dokonale zvýrazňuje kresbu dreva. Je odolným poveternostným vpylvom a UV žiareniu.  Pam Lazex spĺňa limitné hodnoty podľa STN EN 71-3 pre povrchovú úpravu hračiek,
Výdatnosť: 8-10m2/L
Odtiene: transparentý a 18 hotových odtieňov
Balenie:  0,7L
 
 

Liehové moridlá

Liehové moridlo Druchema

Charakteristika: Liehové moridlo je určené k moreniu dreva a všetkých poréznych materiálov( betón, OSB dosky, tehla atď). Liehové moridlá sa vyrábajú v širokej škále základných odtieňov, ďalšie odtiene získate vzájomným miešaním farieb.
Výdatnosť: 60-80ml/m2
Odtiene: 20 hotových odtieňov
Balenie: 500ML

Oleje na drevo

TIKKURILA Valtti Base+

Charakteristika:Základný napúšťací olej na drevo.Chráni ho pred nepriaznivým vplyvom vlhkosti, húb, modrania a hniloby. Drevu dovoľuje naďalej dýchať.
Použitie:Vonkajšie drevenné povrchy
Výdatnosť: 4-5m2/L
Odtiene: Bezfarebný
Balenie: 0,9L, 2,7L, 9L

 

TIKKURILA Valtti Wood Oil

Charakteritika: Špeciálny olej na drevo, ktorý ho chráni proti vlhkosti a špine,znižuje tendenciu praskania vplyvom vysychania.
Použitie: Používa sa na vonkajšie nátery drevenných povrchov - steny, dvere, podlahy, ploty, drevenné strešné krytiny, záhradný nábytok.
Výdatnosť: cca. 5-7m2/L
Odtiene: Podľa vzorkovníka Wood Finishes Colour Card
Balenie: 0,9L, 2,7L
 
 

Tikkurila Pinja W-Oil

Charakteristika: Rýchloschnúci priemyselný napúšťací vodouriediteľný olej.Ochraňuje povrch pred vlhkosťou a nečistotami,zabraňuje modraniu a rastu plesní.
Použitie: Vhodný pre aplikáciu na nábytok, obklady,dosky a iné povrchy umiestnené vo vlhkom vnútornom i vonkajšom prostredí. Zvlášť vhodný na zruby, zrubové domy, altánky a drevené prvky vo vonkajšom prostredí.
Výdatnosť: 10-14m2/L
Balenie: 2,7L,18L
 

COLOR COMPANY olej na drevo natur

Charakteristika: Olej Natur je prírodný napúšťací olej na drevo,ktorý môžete používať vnútri alebo vonku. Olej Natur hlboko preniká do dreva, chráni ho pred vysušovaním,zdeformovaním a praskaním,drevo chráni pred poveternostnými vplyvmi.
Použitie: altánky,pergoly, chaty,drevený záhradný nábytok a drevené konštrukcie,schodnice,okenice
Spotreba: 20m2/kg
Odtiene: bezfarebný,teak,mahagón,orech
Balenie: 0,5L

ER LAC Teak Oil

Charakteristika: Teak oil je špeciálne vybraná zmes modifikovaných  prírodných olejov a voskov. Používa sa na ošetrenie neošetrených drevených povrchov v interiéri a exteriéri. Ochraňuje drevo pred vysušením,zdeformovaním a štiepením. Dodáva drevu prírodný olej, póry dreva neuzatvára, a drevo nepraská. Vhodný na všetky druhy hladkých drevených povrchov, hlavne na dvere a okenné rámy v exteriéri. Vhodné aj na exotické dreviny.
Výdatnosť: 12m2/L
Balenie: 0,75L

VIVECHROM Teak Oil

Charakteristika: Teak oil je špeciálne vybraná zmes modifikovaných  prírodných olejov a voskov. Používa sa na ošetrenie neošetrených drevených povrchov v interiéri a exteriéri. Ochraňuje drevo pred vysušením,zdeformovaním a štiepením. Dodáva drevu prírodný olej, póry dreva neuzatvára, a drevo nepraská. Vhodný na všetky druhy hladkých drevených povrchov, hlavne na dvere a okenné rámy v exteriéri. Vhodné aj na exotické dreviny.
Výdatnosť: 12m2/L
Balenie: 0,75L

BELINKA Olej na drevo v styku s potravinami

Charakteristika: Bezfarebná BIO impregnácia na základe rafinovaného rastlinného oleja s pridaním aromatických olejov na kuchynské dosky, stoly, servírovacie vozíky. Nanášame ho handrou, valčekom alebo so štetcom vo väčšej vrstve. Impregnácia vsiakne hlboko do dreva a zabezpečí tak vodovzdorný povrch. 
Zloženie: rastlinné a minerálne oleje
Spotreba: 50-100ml/m2
Schnutie: 24hod, povrch je dokonale suchý po 7 dňoch
Balenie: 500ML
 
Adresa: Nákupná 9813/1, 821 06 Bratislava, Podunajské Biskupice  
Telefón: 02/4524 87 57