• Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image

BodySoft 2K Polyester Filler

Charakteristika: Dvojzložkový polyesterový plniaci tmel vhodný pre kovové, drevené a polyesterové povrchy. Má jemnú konzistenciu s výbornými plniacimi vlastnosťami. Po zaschnutí sa ľahko brúsi s brúsnym papierom P80-120, vytvára hladký povrch.

Farba: béžová

Balenie: 250gr, 380gr, 1kg, 2kg, 3kg


Body L.P.Plus Soft 2K Polyester Filler

Charakteristika: Dvojzložkový polyesterový plniaci tmel vhodný pre kovové, drevené a polyesterové povrchy. Má jemnú konzistenciu s výbornými plniacimi vlastnosťami. Po zaschnutí sa ľahko brúsi s brúsnym papierom P80-120, vytvára hladký povrch. Ľahko sa brúsi dokonca aj niekoľko dni zaschnutí.

Farba: béžová

Balenie: 1kg, 2kg


Body Unisoft 2K Universal Polyester Filler

Charakteristika: Univerzálny dvojzložkový polyesterový tmel vhodný pre použitie na všetky kovové povrchy( nerezová oceľ, hliník, galvanizovaná oceľ, holá oceľ), je tiež vhodný pre drevené a polyesterové povrchy. Rýchlo schne(20-30 min) a ľahko sa brúsi brúsnym papierom P80-120, vytvára hladký povrch.

Farba: béžová

Balenie: 2kg


Body Unilite 2K Light Polyester Filler

Charakteristika: Dvojzložkový jemný polyesterový tmel so širokým použitím. Vhodný na opravy všetkých kovových povrchov vrátane hliníka, pozinkovanej ocele, nerezovej ocele, chrómu a holej ocele. Je možné ho použiť aj na drevené a polyesterové povrchy. ľahko sa brúsi s brúsnym papierom P100-180. Vytvára hladký povrch.

Farba: béžová

Balenie: 500ml, 1L


Body Uni-Fine 2K Universal Polyester Filler

Charakteristika: Dvojzložkový jemný poôyesterový tmel na vyrovnanie nerovnosti, vhodný pre použitie všetkých kovových povrchov( pozinkovaná oceľ, hliník ,nerezová oceľ, holá oceľ, chróm )Tiež vhodný pre plastové povrchy(mimo PE), polyesterové podklady a existujúce natreté plochy. Ľahko sa brúsi a ľahko sa nanáša. Vytvára hladký povrch a nezanáša brúsny papier.

Farba: biela 

Balenie: 1,5kg


BumperSoft 2K Bumper Plyester Filler

Charakteristika: Dvojzložkový polyesterový tmel s výbornou priľnavosťou na plastové povrchy okrem PE. Na odmasťovanie použijeme Antisil 770,771 nanesený na netkanej textilií. Brúsi sa veľmi ľahko brúsnym papierom P120-240, vytvára hladký povrch. Vďaka svojej pružnosti má výbornú odolnosť voči mechanickému poškodenie:

Farba: čierna

Balenie: 250gr, 1kg


Body Alu 2K Aluminium Polyester Filler

Charakteristika: Dvojzložkový polyesterový tmel s hliníkom. Môže byť nanášaný vo väčších vrstvách a je odolný voči vibráciám. Je vhodný pre kovové a drevené povrchy. Rýchlo schne 20-30min. pri teplote 23C. Ľahko sa brúsi brúsnym papierom P80-120, vytvára hladký povrch.

Farba: strieborná

Balenie: 250gr, 1kg, 


BodyFine 2K Fine Polyester Filler

Charakteristika: Veľmi jemný tmel pre malé nerovnosti, určený na kovové povrchy. Vďaka jemnému zloženiu vytvára dokonale hladký povrch. Ľahko sa brúsi s brúsnym papierom P150-400. Je tiež vhodný na opravu plastových povrchov.

Farba: biela

Balenie: 250gr, 1kg


BodyFiber Fiberglass 2K Polyester Filler

Charakteristika: Dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom vhodný na vyplnenie veľkých nerovností. Je vhodný tiež pre vyplňanie skorodovaných povrchov. Ľahko sa nanáša, rýchlo schne a ľahko sa brúsi brúsnym papierom P80-120. Vytvára veľmi odolný a elastický povrch.

Farba: zelená

Balenie: 250gr, 750gr, 1,5kg

Adresa: Nákupná 9813/1, 821 06 Bratislava, Podunajské Biskupice  
Telefón: 02/4524 87 57