• Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image

Body HYD

Charakteristika: Vodou riediteľný izolačný materiál na báze akrylátových živíc. Má výbornú priľnavosť a flexibilitu. Vhodný na vnútorné a vonkajšie častí karosérie. Schne rýchlo(2-6hod) a po vysušení ho môžeme preľakovať akýmkoľvek systémom.
Balenie: 1L
Farba: biela, šedá, čierna

Body 950

Charakteristika: Izolačný proti hlukový materiál na báze kaučuku s optimálnymi krycími schopnosťami. Vhodný pre vonkajšie a vnútorné časti karosérie automobilu s výbornou priľnavosťou. Schne rýchlo, vytvára charakteristický krúpkový povrch a zostáva elastický. Po vysušení je prelakovatelný všetkými lakovacími systémami. PLASTOFIX musí byť použitý pred každým vrchným náterom.
Balenie: 1kg, 2kg
Farba: biela, šedá, čierná

Body 900

Charakteristika: Izolačný materiál s vysokým antikoróznym účinkom na báze vosku. Ľahko sa aplikuje do dutín karosérie(dvere, prahy, stĺpiky). Je odolný voči vysokým teplotám. Schne rýchlo.
Balenie: 1L, 400ml(sprej) 

Body 930

Charakteristika: Tixotropný materiál na báze asfaltu a kaučuku s ochranou pred koróziou a mechanickému poškodeniu podvozku. Má veľmi dobrú priľnavosť s trvalou pružnosťou. Nanáša sa so štetcom alebo striekacou pištoľou. Nedá sa lakovať.
Balenie: 1kg, 2,5kg, 5kg
Farba: čierna

Body 933

Charakteristika: Materiál vyrobený z vosku, asfaltu a umelej živice, odolný voči soli a vlhku. Používa sa len na spodné časti karosérie. Schne rýchlo, nepraská, dobre vyplňuje póry a zostáva elastický pri teplotách od -20C do + 60C. Má veľmi dobrú priľnavosť ako na čistom povrchu, tak aj na starom nátere. Je pripravený na použitie, aplikuje sa špeciálnou pištoľou (Body UBS) pri tlaku 5 - 6 bar (jemnejšiu štruktúru dosiahneme pridaním riedidla BODY 767 ECO THINN v množstve 5 - 10%). Nedá sa lakovať, pretože obsahuje živicu a vosk.
Balenie: 1L
Farba: čierna
 

Body 910

Charakteristika: Tixotropný materiál na báze kaučuku s vynikajúcou ochranou pred koróziou a mechanickému poškodeniu podvozku. Je vhodný na ochranu podvozku, podbehov, spodných častí karosérie. Má veľmi dobrú priľnavosť a schne rýchlo. Po vysušení je prelakovateľný všetkými lakovacími systémami. Nanáša sa štetcom alebo striekacou pištoľou.
Balenie: 1kg
Farba: šedá

Body 920

Charakteristika: Čierny priľnavý materiál ideálny pre spájanie gumy a kovu, na tesnenie okien a dverí, na tesnenie svetlometov a predného skla. Je vhodný tiež na lepenie podlahových rohoží.
Balenie: 120gr(tuba)
Farba: čierna

Body 999

Charakteristika: Tesniaca hmota vyrobená na základe gumy, vhodná pre spájanie kovových častí a pre vyplnenie spojov a špár karosérie vozidla. Je taktiež vhodná pre vnútorné časti karosérie, ktoré nie sú priamo vystavené UV žiarením. Po vysušení je prelakovateľná všetkými lakovacími systémami.
Balenie: 1kg, 300ml(kartuša)
Farba: béžová

Autoseal

Charakteristika: Tesniaca hmota na báze rafinovanej gumy špeciálne vyrobená na spájanie kovových povrchov a na výplň spojov(zvarov). Vhodná pre tesnenie vnútorných častí karosérie, ktoré nie sú priamo vystavené UV žiareniu. Po vysušení je prelakovateľná všetkými lakovacími systémami.
Balenie: 1kg, 300ml(kartuša)
Farba: šedá

Adresa: Nákupná 9813/1, 821 06 Bratislava, Podunajské Biskupice  
Telefón: 02/4524 87 57