• Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image

BodyFill 307 2k Anticorrosive HS Standing

Charakteristika: Má vynikajúcu priľnavosť na nebrúsené panely. Dvojzložková prvotriedna akrylátová vyrovnávacia látka. Je vhodná na všetky podklady. Tuží sa tužidlom Body 720 Normal/Body H725 v pomere 4:1. Je prelakovateľná všetkými lakovacími systémami. Použitím urýchlovača TURBO AX 715 sa doba tuženia výrazne skracuje.
Farba: šedá
Balenie: 1L, 4L

BodyFill 360 2K Anticorrosive Hs Standind

Charakteristika: Má vynikajúcu priľnavosť na nebrúsené OEM diely. Akrylátová vyrovnávacia náterová látka má vysokú kvalitu, je určená pre čiastočné a úplne opravy karosérie. Výrobok môžme použiť dvomi spôsobmi, a to štandardne( po zaschnutí brúsiť brúsnym papierom) alebo priamo ,, mokré do mokrého´´. Tuží sa tužidlom Body 720 Normal/Body H725 v pomere 2:1.Použitím urýchlovača TURBO AX 715 sa doba tuženia výrazne skracuje.
Farba: šedá
Balenie: 400ml sprej, 1L

HB Body Pro P335 5:1 HS Highi Building Filler

Charakteristika: Je vysokokvalitná akrylátová vyrovnávacia náterová látka - určená pre čiastočné a úplné opravy karosérie. Vhodná pre originálne alebo staré nátery a ideálna pre nebrúsené O.E.M(ECOAT) diely. Výrobok môžme použiť dvomi spôsobmi, a to štandardne( po zaschnutí brúsiť brúsnym papierom) alebo priamo ,, mokré do mokrého´´. Vďaka jeho vysokej plniacej schopnosti a tixotropnosti  je možné naniesť väčšiu hrúbku materiálu. Tuží sa tužidlom Body H725. Jednou z najväčších výhod je, že je pripravený na brúsenie po 2h sušenia na vzduchu.Použitím urýchlovača TURBO AX 715 sa doba tuženia výrazne skracuje.
Balenie: 1L

 

HB Body Primer P334 HS 4:1 Šedý 

Charakteristika: HB BODY PRO P334 je vysoko kvalitná akrylátová vyrovnávacia náterová látka určená pre čiastočné a úplné opravy karosérie.Vhodná pre originálne alebo staré nátery a ideálna pre nebrúsené O.E.M. (E-COAT) diely. Výrobok môžeme použiť dvoma spôsobmi, a to štandardne (po zaschnutí brúsnym papierom) alebo priamo “mokré do mokrého”. Vďaka jeho vysokej plniacej schopnosti a tixotroptnosti je možné naniesť väčšiu hrúbku materiálu. Rýchle schnutie a výborné vyrovnávacie schopnosti tohto materiálu zaručujú jeho ekonomické nanášanie a rýchle brúsenie. Tuží sa izokyanidovým tužidlom BODY HARDENER 725 FOR PRIMERS (# 725). Jednou z jeho najväčších výhod je, že je pripravený na brúsenie už po 2h sušenia na vzduchu 23C. Použitím urýchľovača HB BODY PRO A715 TURBO AX (#715) sa doba tuženia výrazne skracuje.
Balenie: 1L
Farba: šedá

BodyFill 300 2K HS High Build Filling Primer 3:1

Charakteristika: BodyFill 300 je dvojzložková vyrovnávacia náterová látka vhodná pre všetky lakovacie systémy( syntetika, jedno alebo dvojvrstvové systémy. Môže sa nanášať aj na starý prebrúsený lak, na ABS a na tvrdé povrchy z umelej hmoty PVC. Tuží sa tužidlom Body Hardener 720 Normal, 721(slow), 722(fast) v pomere 3:1. Riedi sariedidlom 740 Acryl 10-15%. Aplikuje sa striekacou pštoľou s priemerom trysky 1,5mm-1,8mm. Schne 20-30min. pri teplote 60C alebo 3 hodiny pri teplote vzduchu 23C. Použitím urýchlovača TURBO AX 715 sa doba tuženia výrazne skracuje.
Balenie: 1L
Farba: šedá. čierna, červená, biela

Zinc-Fill 2K Anticorrosive Adhesion Primer 4:1

Charakteristika: Antikorózna dvojzložková akrylátová základná náterová látka.Vhodná pre všetky typy kovov( hliník, pozinkovaná oceľ, nerezová oceľ, obyčajný kov). Rýchlo schne a môže byť znovu pretretá za 30-60min - brúsenie sa nevyžaduje. Môže byť preľakovateľná všetkými lakovacími systémami. Brúsi sa brúsnym papierom P1000.
Balenie: 1L
Farba: šedá, červená

BodyFill 961 1K ETCH Primer

Charakteristika: Antikorózna jednozložková reaktívna základná náterová látka s dobrou priľnavosťou. Vhodné pre použitie na všetky kovové povrchy( pozinkovaná oceľ, nerezová oceľ, čistý kov, chróm). Riedi sa riedidlo Body Acryl 740,741 v pomere 2:1. Schne rýchlo 45min. pri teplote 23C. Je vhodné pre použitie ,, mokré do mokrého´´, na úplne nové diely, kde ešte neboli aplikované vyrovnávacie látky. Pri použití na starý náter BodyFill 961 sa môže použiť ako vyrovnávacia látka, ktorá sa musí pred ďalším natieraním vybrúsiť.Môže byť preľakovateľná všetkými lakovacími systémami.
Farba: žltá
Balenie: 400ml sprej

Body 960 WASH Primer - Activator

Charakteristika: Vynikajúca dvojzložková základná náterová látka -žltá. Je vhodná hlavne n Ntieranie hliníka, galvanizovanej, nerezovej ocele a zinku. Miešanie s tužidlom na báze kysličníka Body 960 ACT. Aplikuje sa jedna vrstva 10mik.(0,4Mil). Vyschne približne za 10min. Nevyžaduje brúsenie. Je prelakovateľná všetkými druhmi akrylátových vyrovnávacích látok a farieb.Na túto farbu sa nemôžu používať polyesterové materiály, pretože na nej nezasychajú). 
Balenie: 1L, 400ml sprej

Body 989 4:1 Epoxy Primer

Charakteristika: Antikorózna dvojzložková vysokokvalitná epoxidová základná náterová látka. Má výbornú zlievateľnosť a priľnavosť. Je odolná voči extrémnym poveternostným podmienkam. Použitie: na staré laky, nebrúsený holý kov, hliník, nerezová oceľ a zinok. Tuží sa epoxidovým tužidlom Body 989 v pomere 4:1. Riedi sa 20- 30% s riedidlom Body Epoxy Thinner. Nanáša sa striekacou pištoľou, priemer trysky 1,5-1,8mm.
Farba: šedá
Balenie: 1L

 HB Body Pro P980 1K Filling Primer

Charekteristika: Rýchlo schnúca jednozložková základná náterová látka. Je vhodná pre všetky druhy farieb(syntetika, jedno alebo dvojvrstvové systémy). Nanáša sa v tenkých vrstvách (1,3 - 1,8mm) iba na prebrúsené povrchy. Brúsi sa 10-30 min. po nanesení. Musí byť zriedená v pomere 4:1 s riedidlom Body Acryl 740.
Farba: šedá
Balenie: 1L

 Body 969 1K Anticorrosive Primer

Charakteristika: Veľmi rýchlo schne(10-20min), brúsi sa pod vodou brúsnym papierom P600-P1000. Antikorózna rýchlo schnúca základná náterová látka, ktorá môže byť aplikovaná na kovové a drevené povrchy. Je veľmi odolná voči vlhku a soli, mechanickému a chemickému poškodeniu. Nanáša sa  štetcom, valčekom alebo striekacou pištoľou. 
Farba: hnedá, šedá
Balenie: 1Kg, 400 ml sprej

 Body 992 1K Anticorrosive Primer

Charakteristika: Antikorózna jednozložková vysoko kvalitná základná náterová látka, vhodná na kovové a drevené povrchy. Je odolná voči soli a vlhku,nepriaznivým poveternostným podmienkam. Nanáša sa štetcom, valcom alebo striekacou pištoľou ( priemer trysky 1,8mm). Riedi sa 10-30% riedidlomn( C6000).
Farba: šedá, čierna
Balenie: 1kg, 400ml sprej

Plastofix 340 1K Plastics Adhesion Promoter

Charakteristika: Špeciálna priľnavá základná náterová látka vhodná na všetky plastové časti karosérie, okrem PE. Je pripravená na použitie a aplikuje sa striekcou pištoľou priemer trysky 1,5mm. Je vhodná pre plastové nárazníky, spojlery a iné štruktúrované povrchy. Vyschne do 10min. a môže byť prelakovateľná so všetkými lakovacími systémami.
Balenie: 500ML,1L, 400ML

Body Zinc 1K Spot/Mig Welding Primer

Charakteristika: Antikorózna základná náterová látka, ktorá neobsahuje chróman olovnatý, a má vysoký obsah zinkového prášku. Vhodná pre bodové a Mig(drôtové) zváranie s výbornou ochranou aj v mieste zvaru. Nanáša sa štetcom, valčekom alebo striekacou pištoľou( priemer trysky 1,4 - 1,8mm) v maximálnej hrúbke 10-20 mikrónov.
Farba: čierna
Balenie: 1L, 400ml sprej

 

Adresa: Nákupná 9813/1, 821 06 Bratislava, Podunajské Biskupice  
Telefón: 02/4524 87 57