• Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image
  • Teaser Image

Autošampóny

Turtle Wax Synthetic Rapid - Drying Shampoo

Charakteristika: Autošampón TW Synthetic Rapid - Drying Shampoo je špeciálne vyvinutý čistiaci prostriedok s bohatou penou. Odstraňuje silné znečistenia, zvyšky hmyzu a cestnej nečistoty. Zanecháva vzhľad bez šmúh.
Balenie: 500ML

Turtle Wax Zip Wax

Charakteristika: Autošampón TW Zip Wax je šampón s voskom,ktorý zanechá povrch dokonalo čistý  a voskový ochranný film.
Balenie: 1L

Armor All Wash&Wax

Charakteristika: Autošampón AA Wash&Wax je šampón,ktorý čistí a chráni lak. Obsahuje ,, Carnauba vosk´´,čo Vám garantuje konečný efekt.
Balenie: 1L

Armor All Heavy Duty Car Wash

Charakteristika: Autošampón AA Heavy Duty Car Wash, hlboko vyčistí a nepoškodzuje lak.Odstraňzuje asfalt, cestnú špinu.Účinný aj v studenej vode
Balenie: 1L

Vosk na auto

Turtle Wax Original tekutý

Charakteristika: Tekutý vosk na ošetrenie laku,aplikuje sa na čistý,studený lak.
Balenie: 500ML

Turtle Wax Metallic tekutý 

Charakteristika: Tekutý vosk na ošetrenie metalizovaného laku, aplikuje sa na čistý, studený lak
Balenie: 500ML

Turtle Wax PTFEE tekutý

Charakteristika: Tekutý vosk na ošetrenie všetky typy lakov, vrátane metalizovaných. Teflón zabezpečuje dvojitú ochranu laku viac ako 12 mesiacov.
Balenie: 500ML
 

Turtle Wax Original pasta

Charakteristika: Tuhý vosk na ošetrenie všetky typy lakov, vrátane metalizovaných. Vosk odstraňuje cestnú nečistotu a miernu oxidáciu laku. Zabezpečuje dlhodobú ochranu.
Balenie: 250gr

Turtle Wax Color Magic Plus 

Charakteristika: Vysokokvalitná politúra,ktorá dokáže zakryť aj jemné škrabance a škvrny. Politúra je vhodná na starý a nový lak. Dodáva laku dlhodobú ochranu a lesk.Aplikuje sa rýchlo a jednoducho. Súčasťou politúra je aj korekčný rúž, ktorý zakryje aj hlbšie škrabančeky na laku.
Farebné odtiene: tmavozelený, tmavomodrý,tmavočervený, červený, strieborný, biely, čierny
Balenie: 500ML

Oživovače laku 

Turtle Wax Color Back Original

Charakteristika:  Prípravok sa používa na ošetrenie zvetraných a matných lakov. Oživí pôvodnú farbu laku a zanechá ochranný film. Obsahuje jemne brúsne častice
Balenie:  300Ml

Quixx Paint Repair Pen

Charakteristika: Bezfarebná korekčná ceruzka na ošetrenie a zamaskovanie extrémne hlbokých škrabancov. Vhodná na všetky farby a laky(vrátane metalizovaných lakov). Bezfarebný lak z ceruzky vyplní škrabanec a veľmi harmonicky sa spojí s pôvodným lakom.
Balenie: 12ML 

Odstráňovače škrabancov

Turtle Wax Safe Cut

Charakteristika: Jemná brúsna pasta na odstránenie škrabancov a skvŕn okolo kľúčiek a zámkov. Chráni a zakonzervuje najproblematickejšie miesta.
Balenie: 150ML

Quixx Paint Scratch Remover Set

Charakteristika: Súprava na odstránenie škrabancov z laku vrátane metaliz. Súčasťou sady je Quixx Repair Polish na odstánenie škrabancov a Quixx Finish na doleštenie.

Xerapol Acrylic Scratch Remover

Charakteristika: Set na odstránenie škrabancov z plexiskla,akrylátových povrchov,plastu. Používa sa na predné svetlomety,zadné svetlá, koreňové drevo, okná obytných prívesov, motocykle, akrylové vane..

 

 

Adresa: Nákupná 9813/1, 821 06 Bratislava, Podunajské Biskupice  
Telefón: 02/4524 87 57